Projektai

Pozityvių pokyčių olimpiada


Projekto metu bus sudarytos sąlygos vaikams ir jaunimui iš įvairių Lietuvos regionų, ypač iš labiausiai nutolusių nuo „aktyvumo“ centrų, pažinti sveikos gyvensenos ir aktyvaus bei prasmingo laisvalaikio galimybes, dalyvauti kūrybingumą ir gerą psichinę sveikatą skatinančioje aplinkoje, sustiprinti šiuolaikiniam jaunam žmogui aktualius gebėjimus ir skleisti gerąją vaikų ir paauglių sveikatingumo skatinimo patirtį.
 
Projekto metu itin skatinamas judėjimas, aktyvios veiklos, pozityvus požiūris į sveikatos gerinimą ir sveikatingumo veiklas, būtinybę rūpintis sveikata nuo vaikystės, domėtis kūrybiškumą skatinančiomis veiklomis, išbandyti netradicinius menus, tarpdisciplinines meno, muzikos ir judesio programas.
 
Projektas įtrauks onkologinėmis ligomis sergančių vaikų bendruomenės narius, gyvenančius Vilniaus apskrityje, ypač kaimo vietovėse. Tokiu būdu siekiama atkreipti dėmesį į onkologinėmis ligomis sergančių vaikų problemas ir sunkumus integruojantis į visuomenę, skatinama tolerancija ir empatija.
 
Tikimasi, kad įgyvendinus projektą, vaikai susidomės sveiku gyvenimo būdu, labiau pasitikės savimi, kurs savo miesteliuose aktyvaus laisvalaikio ir sveikatingumo komandas.
 
VšĮ Naujos Kartos Moterų Iniciatyvos yra šio projekto partneriai. 

 


 

http://www.paguoda.lt/apie-asociacija/projektai/