Naujienos

Savigynos treniruotės kiekvienai

Realiame gyvenime, atsitikus smurtinei situacijai, negalėsi pasirinkti nei vietos nei savo aprangos, tačiau gali lavinti savigynos įgūdžius jau dabar. Dalinamės Julijos Mažuolienės įžvalgomis apie SAVOS projektą.

Plačiau »
Savigynos treniruotės rugsėjo mėnesį
2020-09-04

Iš viso net 8 valandos savigynos strategijų, sporto ir geros nuotaikos!

 

Treniruotės skirtos gerinti fizinę sveikatą ir įgyti gebėjimus apsiginti kritinėje situacijoje, apsisaugoti nuo gresiančių pavojų, smurto ir priekabiavimo.

Treniruotėse sustiprinsite kūną, reakciją, psichinę sveikatą, tapsite drąsesnės!

Tinka sportuojančioms, pradedančiosioms ir visai nesportuojančioms.

Plačiau »
SAVI - Savigynos treniruotės moterims
2020-05-15

Birželio mėnesio pirmąjį šeštadienį kviečiame į susitikimą – įvadinę sporto treniruotę, kuria pradėsime naują šešių kovinių sporto treniruočių ciklą SAVI – savigynos treniruotės moterims.

 

Projekto tikslas – suteikti moterims galimybę gerinti fizinę sveikatą ir įgyti gebėjimus apsiginti kritinėje situacijoje.

 

Apie galimybę registruotis į užsiėmimus peskelbsime netrukus. Sekite naujienas!

Plačiau »
Kaip skirsite pajamų mokesčio dalį?
2020-04-20
Jau galima skirti dalį savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramos gavėjo statusą turinčioms įstaigoms, organizacijoms. Tai nieko papildomai nekainuojantis, tačiau veiksmingas būdas paremti.
 

 

Plačiau »
Vizualinio mąstymo mainai mene
2020-04-10

Projektą „Vizualinio mąstymo mainai mene“ organizuoja MO muziejus, o pagrindinis partneris yra Britų taryba Lietuvoje. Projekto pagrindinis tikslas yra kritinio mąstymo ir dialogo kompetencijų ugdymas mokyklose ir bendruomenėse, kuriose yra tautinių bendrijų; bendradarbiavimo tinklų tarp bendruomenių kūrimas pasitelkiant šiuolaikinį meną, vizualinio mąstymo strategijos taikymas ugdant kritinį mąstymą bei kitus šiuolaikinėje visuomenėje svarbius gebėjimus.

Plačiau »
Pozityvių pokyčių olimpiada
2019-09-05

Kūrybiškumo ir sveikatingumo mokymai 2019 m.:

birželio 6 d. Vievyje ;

rugsėjo 18 d. Musninkuose;

rugsėjo 19 d. Riešėje.

Plačiau »
Stiprių vaikų pagalbos klubas 24/7
2019-06-06

„Stiprus esi Tu“ renginiu buvo pradėti vykdyti projektai „Pozityvių pokyčių olimpiada“ ir „Stiprių vaikų pagalbos klubas 24/7“.

Plačiau »
Nuo lapkričio 3 dienos prasideda verslumo mokymai Utenoje
2017-10-18

VšĮ Naujos Kartos Moterų Iniciatyvos tęsia moterų verslumo ugdymo veiklą ir 2017 m. lapkričio - gruodžio mėnesiais organizuoja mokymus, kurių tikslas padėti moterims suprasti finansinius srautus, verslo dėsnius, tobulėti asmeniškai ir įgyti finansinę nepriklausomybę.  

Plačiau »
"MOMA" VAIKŲ PIEŠINIŲ KONKURSO NUGALĖTOJAI

2010 m. lapkričio 15 d baigėsi vaikų piešinių konkursas „Mano mamos darbas“ 

Plačiau »
"FEMINISTINIO KINO" FESTIVALIS

Kas sakė, kad feminizmas mirė? 2010 m. balandžio 19-23 dienomis Vilniuje, kinoteatre „Skalvija“ vyks „Feministinio kino“ festivalis. Įėjimas į filmus nemokamas.

Plačiau »
«««  1  2  3  »»»